آیین گشایش جشنواره فیلم های نوجوانان در سالن ابن سینا

مسئول کمیته افتتاحیه و برنامه‌های جنبی بیست و نهمین جشنواره بین المللی فیلم های نوجوانان گفت: مراسم افتتاحیه بیست و نهمین جشنواره بین المللی فیلم های نوجوانان در همدان با برگزاری مراسم افتتاحیه روز جمعه ساعت ۷ عصر سوم مهر ماه در مجموعه ورزشی ابن سینا برگزار می شود.22thteatrkodak (2)

به گزارش۳۰نماجوان، سید محمدرضا جوادی در جلسه هماهنگی برنامه‌های جشنواره بیست و نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های نوجوانان همدان درباره آیین گشایش جشنواره گفت: مجری، گروه موسیقی و بخش طنز در این برنامه مشخص شده است که اعلام خواهد شد.

وی ‌ادامه داد: دعوت‌نامه برای ۳ هزار و ۲۰۰ نفر توزیع شده که ۶۰۰ جایگاه vip و مخصوص مهمانان وی‍ژه نیز تدارک دیده شده است.

مسئول کمیته افتتاحیه و برنامه‌های جنبی بیست و نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های نوجوانان ایران با اشاره به حضور ۹۰ هنرمند نوجوان در بخش المپیاد فیلمسازی، گفت: نخستین المپیاد فیلمسازی به عنوان یک اتفاق اثرگذار همزمان با بیست و نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های نوجوان برگزار می شود.

جوادی از نمایش فیلم سینمایی محمد رسول الله (ص) با حضور مجید مجیدی، کارگردان فیلم خبر داد و گفت: با هماهنگی دبیر جشنواره قرار است برخی از عوامل سازنده که از چهره های بین المللی سینمای جهان هستند در جشنواره حاضر شوند.

وی با اشاره به برگزاری برنامه‌های دیگر در طول جشنواره با عنوان بخش «سینما سینما» و همچنین ایستگاه عکاسی در مجتمع شهیدآوینی با حضور عروسک‌های شخصیت‌های فیلم های پویانمایی، گفت: ایستگاه نقاشی در ورودی سالن مجتمع آوینی در نظر گرفته شده و با توجه به اینکه ۱۵۰ نوجوان به صورت مستمر در جشنواره حضور دارند؛ مورد استقبال قرار می‌گیرد.

مسئول کمیته افتتاحیه و برنامه‌های جنبی جشنواره ادامه داد: نمایشگاه کتاب‌های تخصصی حوزه سینما یکی دیگر از برنامه هایی است که در حاشیه برگزاری جشنواره بین‌المللی فیلم های نوجوان برپا خواهد شد.

وی از رونمایی کتاب «اندر احوالات سینما» هم خبر داد و گفت: مراسم رونمایی از این کتاب  با حضور نویسنده آن و جمعی از هنردوستان در مجتمع سینمایی آوینی در روز دوشنبه برگزار می شود.

نخستین المپیاد فیلمسازی و بیست و نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌ نوجوانان از سوم تا هشتم مهرماه در همدان برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *