«سرزمین کهن» متوقف شد، خستگی ماند

۳۰نماجوان-در سریال «کیمیا» رضایت مخاطب هدف اصلی بوده است

بازیگر سریال «سرزمین کهن» گفت: توقف سریال «سرزمین کهن» از تلویزیون، خستگی زیادی را بر تن همگی مان وارد کرد.sarzamin_kohan (1)

به گزارش ۳۰نماجوان، محمدعلی شادمان بازیگر نوجوان سینما و تلویزیون در گفت‌وگو با برنامه «دیار آشتی» رادیو ایران در ابتدا به حضورش در سریال «کیمیا» اشاره کرد و با بیان اینکه از آغاز روزهای فیلمبرداری با گروه بوده است، گفت: سریال «کیمیا» به کارگردانی جواد افشار که هم اکنون از شبکه دوم سیما در حال پخش است ما حصل تلاش، همدلی و همراهی گروهی است که عاشقانه فعالیت کردند. در این اثر تلویزیونی رضایت مخاطب هدف اصلی بوده است.

وی در ادامه به سریال «سرزمین کهن» نیز اشاره کرد و گفت: اگرچه توقف سریال «سرزمین کهن» از تلویزیون، خستگی زیادی را بر تن همگی مان وارد کرد، اما پخش سریال کیمیا تا حدی توانست از خستگی ها بکاهد.

این بازیگر سینما و تلویزیون در بخش دیگر، با بیان اینکه حضورم در سریال «کیمیا» به صورت عمدی و پس از وقفه ای دو ساله بوده، یادآور شد: هستند بازیگرانی که وقتی به سن نوجوانی می رسند، به نوعی از حوزه هنر طرد می شوند همین مسئله موجب شد، تصمیم بگیرم در سنین نوجوانانی هیچگونه فعالیت هنری انجام ندهم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *