احتمال اکران «قهرمانان کوچک» قبل از جشنواره کودک

۳۰نماجوان-پایان ۶۰ درصد از مونتاژ «قهرمانان کوچک»ghahremana_kochak-3

کارگردان فیلم سینمایی «قهرمانان کوچک» که فیلمی با مضمون حمایت از تولید ملی است، گفت: تقریباً ۶۰ درصد از مرحله مونتاژ را به پایان رسانده‌ایم و به زودی وارد مرحله صداگذاری می‌شویم.

حسین قناعت کارگردان فیلم سینمایی‌«قهرمانان کوچک» در گفتگو با خبرنگار ما ، درباره پیشرفت مراحل ساخت این فیلم، گفت: فیلم سینمایی«قهرمانان کوچک» تقریباً ۶۰ درصد از مرحله مونتاژ را به پایان رسانده است و به زودی وارد مرحله صداگذاری می‌شود.

این کارگردان سینما درباره ایفای نقش یوسف کرمی قهرمان تکواندوی جهان در این فیلم، بیان کرد: نقش آقای کرمی در این فیلم، نقش خودش بود یعنی در فیلم هم یوسف کرمی بود؛ من بسیار از ایفای نقش وی در این فیلم راضی هستم؛ چرا که در اولین تجربه سینمایی‌اش توانست خوب ایفای نقش کند.

وی درباره رونمایی این فیلم سینمایی در جشنواره فیلم کودک و نوجوان، اظهار کرد: تصمیم قطعی این موضوع با تهیه‌کننده فیلم است؛ اما در صحبتهایی که داشته‌ایم احتمالاً به علت موضوع فیلم «قهرمانان کوچک» که موضوعی به روز است، قبل از جشنواره فیلم کودک آن را اکران خواهیم کرد.

«قهرمانان کوچک» به نویسندگی حسین قناعت با مخاطب قرار دادن خانواده‌های ایرانی به خصوص دانش آموزان و نوجوانان تلاش دارد تا فرهنگ حمایت از کالای ایرانی را به آنان آموزش دهد؛ چرا که اهمیت نوجوانان در فرهنگ‌سازی این چنین موضوعاتی قطعاً بر کسی پوشیده نخواهد بود. بدون شک در حوزه تولید محصولات ایرانی همیاری از سوی کودکان می‌تواند بسیار کمک‌کننده باشد. و این چیزی است که در سینما کمتر به موضوع تولید ملی آن هم از دریچه یک اثر کودک به آن پرداخته شده است. در ضمن علاوه بر توجه در این اثر سینمایی عوامل فیلم قصد دارند تا همزمان با اکران عمومی این فیلم کمپین همیاران تولید را نیز راه اندازی کنند تا نوجوانان هر چه بیشتر با فرهنگ استفاده از کالای ایرانی آشنا شوند.

برزو ارجمند، شهرام قائدی، بیژن بنفشه‌خواه، بهنوش بختیاری، آناهیتا همتی، ارژنگ امیرفضلی، نادر سلیمانی، ، عباس محبوب، یوسف کرمی (قهرمان المپیک در نقش خودش)، رامین ناصر نصیر، افشین سنگ چاپ، ابراهیم شفیعی، فرهاد بشارتی، مینا سلیمانی، مرتضی رستمی، فرزاد حاتمیان و بازیگران خردسال این فیلم سینمایی یاس نوروزی، پارسیا شکوری‌فر، عرفان برزین، سامیارمحمدی، امیرکیان عبدی و ایمان امیری هستند.

عوامل پشت صحنه فیلم سینمایی «قهرمانان کوچک» عبارتند از: مدیر فیلمبرداری: بهروز بادروج، مدیر صدابرداری: احمد صالحی، طراح گریم: بابک شعاعی،  مدیر صدابرداری: احمد صالحی، طراح صحنه و لباس: محیا آقاحسینی، مدیر تولید: روح الله مهاجری، دستیار اول و برنامه‌ریزی: آرش حسن‌پور، منشی صحنه: مونا احدی و مشاور رسانه‌ای: نسیم اسدپور.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *