رضاداد دبیر جشنواره بین‌المللی فیلم کودک و نوجوان شد

۳۰نماجوان-دبیر سی امین جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان اصفهان معرفی شدreza_daad

با حکم “حجت الله ایوبی” معاون وزیر و رئیس سازمان سینمایی، “علیرضا رضا داد” به عنوان «دبیرسی امین جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان » منصوب شد.

به گزارش ۳۰نماجوان،در متن حکم  علیرضا رضا داد آمده است: «نظر به سوابق ارزشمندتان به موجب این حکم به سمت دبیر سی امین جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان منصوب می شوید.

جشنواره بین المللی فیلم کودک ونوجوان در شهر اصفهان فرصت مناسبی است برای هم اندیشی به منظور ارتقای جایگاه سینمای کودک ونوجوان که با تلاش بزرگان و دلسوزان سینما در شورای سیاستگزاری و راهبری سینمای کودک و نوجوان دوران تازه ای از شکوفایی را آغاز کرده است. با توجه به نگاه  مثبت و تعامل سازنده مدیران و مسئولان شهر و استان، بویژه شهردار فرهیخته و اعضای محترم شورای شهر امید است جشنواره ای  در خور نام سینمای ایران و در طراز آوازه شهر اصفهان برگزار شود.

حمایت همه جانبه بنیاد سینمایی فارابی، شورای راهبری و تعامل سازنده شما با مدیریت استان در سطوح مختلف نوید بخشی جشنواره ای باشکوه است.

امید است با همکاری با دستگاه های ذی ربط ملی و استانی و جلب حمایت های هرچه بیشتر نهادهای مردمی و دولتی در انجام این مسئولیت مهم موفق باشید.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *