مانی رحمانی: جشنواره کودک انگیزه بازیگران را افزایش می دهد

۳۰نماجوان-جشنواره کودک باعث میشودتهیه کنندگان وکارگردانان توجه ویژه ای به ژانر کودک داشته باشند

با توجه به نزدیک شدن به زمان برگزاری سی امین جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان در اصفهان ، در خصوص برگزاری جشنواره کودک گفتگوهای کوتاهی با بازیگران کودکان و نوجوان انجام داده ایم .

در بخش اول این گفتو ها مانی رحمانی به سوالات خبرنگار ما جواب داده است.

به گزاش ۳۰نماجوان،مانی رحمانی، بازیگر تلویزیون و سینما، در سال ۱۳۸۳ در شهر تهران متولد شد. وی در سن ۴ سالگی با هنروری کار خود را آغاز کرد.وی علاوه بر بازیگری در تلویزیون و سینما، در رشته تئاتر نیز فعالیت دارد.

مانی رحمانی در سریال‌هایی نظیر؛ «زن بابا»، «ستایش»، «روزگار قریب»، «زیر لب بشمار»، «باب المراد»، «همه ی بچه‌های ما»، «آوای باران»، «چتر عاشقی»، «توپ شوت شیشه»، «ایستاده در آغاز»، «شوق خواندن»، «مسافر زمان»، «قفسی برای پرواز» و «نفس گرم»، بازی کرده‌است.

مانی رحمانی در گفتگو با خبرنگار ۳۰نماجوان اعلام کرد،بزرگترین ومهمترین سهم جشنواره  بالا بردن انگیزه کودکان و نوجوانان برای ادامه فعالیت هست. بچه هایی که در زمینه سینما فعالیت میکنند با خوشحالی ازتوجهی که بهشون شده با اعتماد به نفس و امید بیشتری به راهشون ادامه میدهند

به نظربنده موضوعی که خیلی به آن بی توجهی شده جشنواره باعث میشودتهیه کنندگان وکارگردانان محترم توجه ویژه تری به ژانر کودک داشته باشند از این رو جشنوراه کودک و نوجوان حائز اهمیت است

وی در خصوص جدایی بخش کودک از نوجوان جشنواره گفت ، بنده موافق این موضوع هستم چون یک بازیگر کودک تجربه یک بازیگر نوجوان را ندارد. همچنین ازنظرفیلمنامه، کار کودک ونوجوان میتواندبسیار متفاوت باشد

وی در ادامه افزود امسال  برای اولین با ر با افتخار در فیلم خیال نقش در جشنوراه حضور دارم.

این بازیگر نوجوان افزود برگزاری اینگونه فستیوالها وجشنواره ها باعث ایجاد رقابت سالم شده و به پیشرفت سینمای کودک ونوجوان کمک بزرگی میکندکه البته جادارد حداقل سالی دوبار برگزار شود.

مانی رحمانی در پایان با تشکر از علاقمندان به سینمای کودک ونوجوان اعلام کرد , دست تک تکشونو میبوسم چون بدون حضور انها سینمای کودک ونوجوان رونقی نخواهدداشت و تنها خواهشم این است که فیلمهارو کمی دور از منطق وبا احساس بیشتری تماشاکنند چون ما کودکان و نوجوانان اول راه هستیم و طبیعتا دارای اشکال ونقص های زیادی هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *