آرتین پشنگ: هیچ توجه ای به بچه های بازیگر نیست!

۳۰نماجوان- جشنواره فیلم کودک برای بزرگترهاست تا بازیگرهای کودک

با توجه به نزدیک شدن به زمان برگزاری سی امین جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان در اصفهان ، در خصوص برگزاری جشنواره کودک گفتگوهای کوتاهی با بازیگران کودکان و نوجوان انجام داده ایم .

در بخش پنجم این گفتو ها،آرتین پشنگ به سوالات خبرنگار ما پاسخ داده است.

به گزارش ۳۰نماجوان، آرتین پشنگ متولد ۲۷/۳/۸۵ در تهران از ۵سالگی با برنامه رادیو هفت کاری از منصور ضابطیان ومحمد صوفی وارد عرصه بازیگری شد که بصورت مجری در چندین برنامه رادیو هفت حضور داشت. از جمله اثار هنری آرتین می توان به :سریال رویای گنجشکها (راما قویدل)در نقش توکا ، سریال باغ سرهنگ (فلورا سام) ، تله داستان ما ،قصه ی تو (رضا بهشتی) ، سینمایی دهلیز(بهروز شعیبی) ، سینمایی ملبورن (نیما جاویدی) ، سینمایی وروجکها (فرزاد اژدری) ، سینمایی هشتک (رحیم بهبودی فر)، سریال اپیزود قصه های تبیان (مهدی محمودی) ، سریال اپیزود عدالتخانه (آقای اشرف طباطبایی) و … اشاره کرد.

آرتین پشنگ در گفتگو با خبرنگار ۳۰نماجوان گفت، اگر در جشنواره کودک و نوجوان به همان اندازه که به جشنواره فجر اهمیت میدهند ، اهمیت میدادند سهم موثری میتوانست در رشد و پیشرفت سینمای کودک و نوجوان داشته باشد.

وی در پاسخ به این پرسش که ایا با جدا شدن بخش کودک از نوجوان موافق هستید؟ گفت:خیر چون بصورت جدی سرمایه گذاری در رابطه با فیلم های کودک ونوجوان انجام نمی شود و با این وضعیت فیلمی ساخنه نمی شود حال فکرش را  بکنید که اگه این دو از هم جدا باشند چون فیلم کم هست هر چند سال یکبار هم دیگه جشنواره ی نخواهیم داشت.

وی در خصوص حضورش در جشنواره سی ام گفت امسال قرار بود با فیلم هشتک که یه فیلم طنز و آموزشی برای کودکان هست حضور داشته باشیم که بدلیل اکران قبل از جشنواره کودک امسال حضور ندارم

وی در خصوص جشنواره فیلم کودک و نوجوان گفت: هیچ توجه ای به بچه های بازیگر نیست و یه شکلی دوباره جشنواره برای بزرگترهاست تا بازیگرهای کودک.

وی در پایان برای علاقه مندان به سینمای کودک و نوجوان توصیه کرد اول از همه علاقه ی زیاد به این سینما داشته باشند و دوم استعداد به بازیگری چون اگه استعداد در اینکار  نداشته باشند نمیتوانند در کارشون موفق باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *