سامان میرحسینی:به جشنواره کودک اهمیت داده شود

۳۰نماجوان- جشنواره کودک و نوجوان از هم جدا نشوند

با توجه به نزدیک شدن به زمان برگزاری سی امین جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان در اصفهان ، در خصوص برگزاری جشنواره کودک گفتگوهای کوتاهی با بازیگران کودکان و نوجوان انجام داده ایم .

در بخش هفتم این گفتو ها،سید سامان میرحسینی به سوالات خبرنگار ما پاسخ داده است.

به گزارش ۳۰نماجوان،سید سامان میرحسینی بازیگر نوجوان ۱۲ ساله ای است که سابقه فعالیت در فیلم های سینمایی و تلویزیونی همچون شکلاتی، زیر لب بشمار، معمای شاه، هفت سین و مهر آباد را دارد.

سامان میرحسینی امسال با سینمایی شکلاتی همراه با دیگر بازیگران نوجوان از جمله محمدرضا شیرخانلو و محمدحسین بلوکات در ۳۰امین جشنواره بین‌المللی کودک و نوجوان اصفهان حضور خواهد یافت.

میرحسینی در گفتگو با خبرنگار ۳۰نماجوان گفت ، جشنواره فیلم کودک و نوجوان چقدر در پیشرفت سینمای کودک میتونه تاثیر زیادی داشته باشد در صورتی که واقعا اهمیت به این زمینه داده سود و سرسری از این نوع جشنواره ها گذر نکنند.

وی در پاسخ به این پرسش که  ایا با جدا شدن بخش کودک از نوجوان موافق هستید؟ افزود،به نظر من اینقدر مرز این دو به هم نزدیک هست که گاهی اوقات خیلیها نمیتونند دقیقا متوجه آغاز نوجوانی و پایان کودکی بشوند،پس بهتره از همدیگر جدا نباشند و به کودکان متوجه اهمیت جشنواره بشوند.

وی در پایان این گفتگو گفت،از همه مردم به خصوص خانواده ها و کودک و نوجوانان خواهش میکنم که پشتیبانی کنند از این نوع فیلمها که انشالله بیشتر و بیشتر برای این کودکان و نوجوانان کار جدید ساخته شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *