تصاویر روز نخست جشنواره سی ام فیلم کودک

۳۰نماجوان-سری نسخت از تصاویر ۳۰ نماجوان از جشنواره فیلم کودک

از جمله مهمترین برنامه های حاشیه ای آغاز جشنواره دوچرخه سواری کودکان و نوجوانان از پل خواجو تا سی و سه پل است و علی رغم هوای گرم این منطقه اما مردم استقبال خوبی از برنامه ها دارند.

به گزارش ۳۰نماجوان ، نخستین فیلم هایی که در روز نخست برای اکران در نظر گرفته شده بودند در بخش سینمای بین الملل پردیس سینمایی چهار باغ شامل «قهرمان کوچک» از کشور آلمان ، «کمک ، من معلمم رو کوچیک کردم!» مشترک اتریش ـ المان، «سکوت» مشترک ایتالیا ـ فرانسه، «بوی کباب» از بنگلادش، «استاد جاسوس ها» از کانادا و همینطور «راز آرکاندایس» از کشور فرانسه هستند.

در بخش مسابقه آثار بلند داستانی نیز امروز فیلم «شوکا» به کارگردانی شهرزاد سالمی اکران و در ادامه فیلم های «آریو والیبال» از محمد بخشی و «دزد و پری۲» از حسین قناعت، «صدای نرگس» از هادی رهبر و «چهل گیس» از صادق صادق دقیقی اکران می شود.

در بخش پویانمایی نیز انیمیشن های «یک لحظه»، «گرگ ها و ماه»، «بهار در پاییز»، «سرگرم ساکن » و … و همینطور از ایران «کله آهنی» از غلامرضا ملااحمدی و «پسر و هیولا» اکران شدند.

همچنین در بخش مسابقه سینمای ایران «دوئل» سیدمحمدرضا خردمندان، «پیژامه راه راه پدر را باد برد» از محمد صادقی، «نسترن های وحشی» از رهبر قنبری، «کلاس»، «سلام» و «شکلاتی» اکران شدند.

در ادامه با گزارش تصویری نخستین روز جشنواره با شما همراه خواهیم بود.

سی امین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان از ۹ تا ۱۵ تیر ماه در اصفهان برگزار می شود.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *