مهدی قربانی: ‌از سینما کودک‌ استقبال نمی‌شود

۳۰نماجوان-مسئولان باید به جشنواره‌های کودک احترام بگذارند

بازیگر نوجوان سینمای ایران گفت: سختی کار در سینمای کودک و نوجوان این است که فعالیت کودک و نوجوان آنطور که باید دیده نمی شوند، هر کس که دوست دارد کودک و نوجوان ما رشد کند باید به جشنواره‌های کودک احترام بگذارند و از نوجوانان این کشور حمایت کنند.

به گزارش ۳۰نماجوان،مهدی قربانی در گفت‌وگو با خبرنگارما درباره کارهای سینمایی خود اظهار داشت: ۲ فیلم “ابد و یک روز” و “۲۱ روز بعد” کارهای سینمایی بنده هستند، هر ۲ تجربه بسیار خوب بودند و خوشحالم که توانستم ۲ نقش متفاوت را تجربه کنم، هر ۲ نقش را بسیار دوست داشتم.

وی افزود: ابد و یک روز تجربه بسیار خوبی بود به این دلیل که با ستاره‌های سینما همچون محمدزاده، معادی و ایزدیار همبازی شدم که بازی بسیار درخشان آن‌ها سبب شد تا بازی من نیز دیده شود و توانستم بدرخشم، دلیل دیده شدنم در ابد و یک روز نیز همان بود.

بازیگر نوجوان سینمای ایران خاطرنشان کرد: از طریق آموزشگاه سر کار “۲۱ روز بعد” رفتم، چندین کار تئاتر نیز داشتم که کمک بسیاری به من کرده، نقش‌های خودم را به دلیل تفاوت در نقش‌ها بسیار دوست دارم.

وی درباره حس خود در ۲ تجربه متفاوت بزرگسال و کودک در فیلم‌های ” ابد و یک روز” و ” ۲۱ روز بعد” تصریح کرد: هر ۲ کار بسیار جذاب بودند اما در “۲۱ روز بعد” به دلیل اینکه نقش اصلی را ایفا می‌کردم هم سخت و هم راحت بود، برخی سکانس‌ها واقعا برای من سخت گذشت.

قربانی بیان کرد: در عرصه کودک و نوجوان کار کردن را بسیار دوست دارم به این دلیل که برای کودکان کشورم احترام بسیار قائل هستم تا آن‌ها نیز برای کار کودک و نوجوان تشویق شوند، ” ابد و یک روز” هم به این دلیل دوست دارم به این دلیل که درخشید و همه از این فیلم لذت بردند.

وی درباره مشکلاتش در راه حضور در عرصه حرفه‌ای بازیگری گفت: سختی خاصی در این راه نداشتم، البته مدرسه و عقب ماندن از درس‌ها مشکلاتی بود که برای من وجود داشت اما بنده سختی را به این دلیل که پرتلاشم بسیار دوست دارم.

بازیگر فیلم “۲۱ روز بعد”  درباره سختی‌های کار در سینمای کودک به عنوان نخستین تجربه در این عرصه اظهار داشت: سختی کار در سینمای کودک و نوجوان این است که فعالیت کودک و نوجوان آن طور که باید دیده نمی‌شوند، جشنواره فجر را همه می‌بینند و استقبال بی‌نظیر است، هر کس که دوست دارد کودک و نوجوان ما رشد کند باید به جشنواره‌های کودک احترام بگذارند و از نوجوانان این کشور حمایت کنند.

منبع:تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *