برگزیدگان هفتمین دوره مسابقه فیلمنامه جشنواره کودک مشخص شدند

۳۰نماجوان-معرفی برگزیدگان مسابقه فیلم نامه نویسی

در ششمین روز از سی‌امین جشنواره بین‌المللی فیلم کودکان و نوجوانان آثار برگزیده بخش موارد تبلیغی و برگزیدگان هفتمین دوره مسابقه فیلمنامه جشنواره کودک معرفی شدند.

به گزارش ۳۰نماجوان، در ششمین روز از سی امین جشنواره بین‌المللی فیلم کودکان و نوجوانان آثار برگزیده بخش موارد تبلیغی و برگزیدگان هفتمین دوره مسابقه فیلمنامه جشنواره کودک معرفی شدند.

این مراسم که در سینما فلسطین با حضور اهالی فرهنگ و هنر و مسئولان برگزاری جشنواره فیلم کودک برگزار شد، تندیس‌های زرین به برگزیدگان اهدا شد.

برگزیدگان بخش موارد تبلیغی سی‌امین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان به شرح زیر است:

تندیس زرین آنونس در سیامین جشنواره بین‌المللی فیلم کودکان و نوجوانان اصفهان به سجاد پهلوان زاده برای فیلم نفس رسید.

تندیس پروانه زرین سیامین جشنواره بین المللی فیلم کودکان و نوجوانان اصفهان در بخش بهترین عکس به امید صالحی برای عکس های فیلم بدون مرز رسید. در این بخش از علی حمید نژاد برای فیلم لاک قرمز تقدیر شد.

تندیس پروانه زرین بهترین پوستر سی‌امین جشنواره بین المللی فیلم کودکان و نوجوانان اصفهان به علی باقری برای فیلم نفس رسید.

برگزیدگان بخش فیلمنامه در سی‌امین جشنواره بین‌المللی فیلم کودکان و نوجوانان اصفهان به شرح زیر است:

جوایز برگزیدگان فیلمنامه بخش انیمیشن مسابقه فیلمنامه نویسی به ترتیب اول تا سوم به بهرام جلالی پور برای “راز انگشتر سلیمان”، فریدون هوشمند برای فیلمنامه “افسانه هزار آینه” و معراج میراحمدیان برای فیلمنامه “هیولای نمکی”  اهدا شد.

جوایز فیلمنامه نویسی بخش اقتباس حرفه ای مسابقه فیلمنامه نویسی به ترتیب اول تا سوم به شیوا کاظمی برای فیلمنامه “کیسه کهنه”، “فریدون دانشمند برای فیلمنامه “برنده” و سید جواد هاشمی برای فیلمنامه “پیشونی سفید” اهدا شد.

جوایز برگزیدگان بخش اقتباسی و اندیشه های نو مسابقه فیلمنامه نویسی به ترتیب اول تا سوم به نوشا عبدالله زاده برای فیلمنامه “هستی”، شیرین بردلو برای فیلمنامه “طبقه هفتم غربی” و اکبر کشتکار و علی کروالیان برای “پووول” اهدا شد.

از نویسندگان کتاب هایی که فیلمنامه اقتباسی از آنها تهیه شده است مسابقه فیلمنامه نویسی به ترتیب اول تا سوم از  احمد اکبرپور فیلمنامه “من نوکر بابام نیستم”، فرهاد حسن زاده فیلمنامه “هستی” و جمشید خانیان فیلمنامه “طبقه هفتم غربی” تقدیر شد.

جوایز برگزیدگان بخش تالیفی حرفه‌ای مسابقه فیلمنامه نویسی به ترتیب اول تا سوم نیز به علی فیاض منش و امین بهروزی برای فیلمنامه “مونس”، شعله شریعتی برای فیلمنامه “روح بازی” و مهرداد موفق برای فیلمنامه “درنا” رسید، در این بخش برگزیدگان رتبه اول جایزه خود را به فرهاد توحیدی اهدا کردند.

همچنین از برگزیدگان  بخش تالیفی و اندیشه‌های نو مسابقه فیلمنامه نویسی به ترتیب اول تا سوم، ولی باقری و افسانه آقا نژاد برای فیلمنامه “نردبان”، نیاز اسماعیل‌پور برای فیلمنامه “زندگی دوگانه نوید” و محسن زمانی  و مریم صدیق برای فیلمنامه “مامان و بابام” تقدیر شد.

به گزارش ۳۰نماجوان، سی‌امین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان از ۹ تا ۱۵ تیرماه در اصفهان در حال برگزاری است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *