آخرین عکس های اینستاگرام

بازگشت پورنگ و مصاحبه با امیرمحمد و عموپورنگ

موضوع: تلویزیون, شبکه خانگی 712,512 مرتبه نظرات ۴۶

سه عروسک گربه به نام‌های قشنگ، ملنگ و پلنگ در این نمایش حضور دارند. «داستان از این قرار است که عموپورنگ برای افتتاح شبکه کودک و استخدام مجری، آگهی می‌دهد و این سه گربه اصرار دارند که وارد شبکه شوند و در این میان عموپورنگ با ماجراهای مختلفی درگیر می‌شود.»

از اسفندماه سال ۱۳۸۹ خبری از عموپورنگ در تلویزیون نیست، همه به ویژه بچه‌ها می‌گویند: «عمو کجاست؟»

  عموپورنگ پس از این‌که سال‌ها حسابی کودکان ایرانی را در تلویزیون به خودش علاقه‌مند کرد به زودی با «شبکه کودک» بازگشتی جالب خواهد داشت، البته اشتباه نکنید، عموپورنگ بچه‌ها، برنامه‌ای تهیه کرده که در هشت قسمت ۵۰ الی ۶۰ دقیقه‌ای روی DVD ضبط شده و وارد شبکه نمایش خانگی خواهد شد و شما به راحتی می‌توانید آن را از سوپرمارکت‌های کشور برای فرزندانتان تهیه کنید. قرار است این اثر از اواخر مهرماه به شبکه نمایش خانگی بیاید. به همین بهانه با داریوش فرضیایی (عموپورنگ)، امیر محمد و تهیه‌کننده برنـامه‌هـای عموپورنگ، «مسلم آقاجان‌زاده» در دفتر کار‌شان به گفتگو نشستیم که در ذیل می‌خوانید، برنامه‌ای که به طور حتم جذابیت‌ها و حاشیه‌های زیادی با خود به همراه خواهد داشت…

حکایت‌‌های قشنگ، ملنگ و پلنگ

مســلم آقاجان‌زاده، تهیه‌کننده این برنامه می‌گوید: سه عروسک گربه به نام‌های قشنگ، ملنگ و پلنگ در این نمایش حضور دارند. «داستان از این قرار است که عموپورنگ برای افتتاح شبکه کودک و استخدام مجری، آگهی می‌دهد و این سه گربه اصرار دارند که وارد شبکه شوند و در این میان عموپورنگ با ماجراهای مختلفی درگیر می‌شود.» وی ادامه می‌‌دهد: به این نتیجه رسیدیم که عروسک‌هایی در کار داشته باشیم و از آنجا که این DVDها قرار است کلیپ‌های موسیقی باشند تصمیم گرفتیم که عروسک‌ها هم در حوزه موسیقی و آواز فعال باشند. دو تا از گربه‌ها کار موسیقی می‌کنند، یکی از آنها شاعرپیشه است البته شاعر نیست و جفنگ می‌گوید، شخصیت این گربه، بالا شهری است که در خانه‌های وسیع و در رفاه بزرگ شده است(نام این گربه در مجموعه «ملنگ» است) گربه بعدی «قشنگ» نام دارد که یک گربه زیرزمینی و عاشق آواز‌خوانی است، او موزیک‌های زیرزمینی می‌خواند که گاهی اوقات هم در مجموعه «پیشی مانکن» صدایش می‌زنند. گربه دیگر هم که نامش «پلنگ» است در بازار ماهی‌فروش‌ها زندگی می‌کرده است و فرهنگ کوچه بازاری دارد، موسیقی هم که می‌خواند سبک کوچه بازاری است. آقاجان‌زاده در پایان می‌گوید: جا دارد از «شرکت پخش الوند» و همچنین شرکت «ریز موج سیستم» تشکر کنم که همکاری لازم را با ما داشته‌اند. DVDهای ما قفل‌دار است که در بزرگ‌ترین شرکت تهیه DVD در خاورمیانه(ریز موج سیستم) تکثیر می‌شود. آقاجان‌زاده همچنین این نوید را داده که عموپورنگ با یک کار جدید ۵۲ قسمتی یا ۹۰ قسمتی از شبکه دوم دوباره مهمان خانه‌ها خواهد شد که «علی مسعودی» نویسنده مجموعه «سه دونگ سه دونگ» آن را نوشته و به احتمال زیاد هم نامش «مهدکودک عموپورنگ» خواهد بود.

دو مهمان با حال این برنامه

اما سورپرایزهای این مجموعه چه کسانی هستند؟ حضور دو مجری توانای ایران «محمود شهریاری و فرزاد حسنی». قصه از اینجا آغاز می‌شود که عموپورنگ پس از آگهی استخدام سه گربه داوطلب را جذب می‌کند، گربه‌ها در منزل او مستقر می‌شوند و قرار است که تحت آموزش قرار بگیرند، سپس مهمان‌هایی به خانه آنان می‌آیند و همین بهانه‌ای می‌شود که عموپورنگ از دو مهمان خود بخواهد که به این گربه‌ها آموزش بدهد، اولین مهمان، فرزاد حسنی است و دومی محمود شهریاری…

اما این گربه‌های شیطان چنان سر به سر این دو می‌گذارند و فضای شاد و مفرحی به وجود می‌آورند که هر بیننده‌ای را پای تلویزیون میخکوب می‌کند. درست مثل ما که صحنه‌هایی از این بخش را دیدیم و میخکوب شدیم. البته در سال‌های اخیر از فرزاد حسنی سریال‌هایی دیده بودیم و همچنین فیلم‌های سینمایی که در نوبت اکران قرار دارد و سریال‌هایی مانند مسافری از هند، برای آخرین بار و… البته محمودخان در سال‌های گذشته به عنوان مجری خاطرات بسیاری برای‌مان رقم زده اما در نقش بازیگر تاکنون از او اثری ندیده بودیم که حالا خواهیم دید.

صداپیشه‌ها

صداپیشه‌های این عروسک‌های بانمک، بسیار باتجربه و از قدیمی‌های این کار هستند.

 صداپیشه‌ «قشنگ» ابراهیم شفیعی است که خود از بازیگران مجموعه طنز «خنده بازار» است و در قسمت‌هایی از آن در نقش علی پروین، بازی کرد. او پیش از این هم در کارتون‌های شرک، آلوین و سنجاب‌ها و دوبله جدید میکی‌موس حضور داشته است، در زمانی که در دفتر کار عموپورنگ بودیم و او گوشه‌ای از کار را برای ما پخش کرد، صدای او در نقش پیشی مانکن و اداهای او طوری بود که نمی‌توانستیم جلوی خنده خودمان را بگیریم.

 صداپیشه «پلنگ»، «امیر سهیلی» است…

 صداپیشه «ملنگ» هم کسی نیست جز اردشیر منظم که خاطرات زیادی از او داریم.

تشکر از عوامل

عموپورنگ، امیرمحمد و آقاجان‌زاده از تمامی عوامل تولید سپاسگزاری می‌کنند به ویژه ازکارگردان و نویسنده این مجموعه، آقایان احمد درویش‌ علی‌پور(کارگردان) و محمد درویش‌ علی‌پور(نویسنده)… سایر عوامل نیز به شرح زیر می‌باشند. تصویربرداران: (محمود صالحی، محمد ناظری و امید شهلایی) عروسک‌گردان‌ها: (اکرم صانعی، اعظم صانعی و مینا اعلمی) عکاس: فاطمه زیاری، منشی صحنه: بهاره حسینی، دستیاران تصویر: (محمدامین اعرابی، محسن عرب و وحید ملک‌محمدی) دستیار تهیه: رضا وهابی، تدارکات: مهدی اشتاوری، حمل و نقل: (هادی مهرآبادی، رمضانی) مدیر تولید: محمدحسین خلیفه و اما صداپیشه‌ها: (سه هنرمند به نام‌های اردشیر منظم، امیر سهیلی و ابراهیم شفیعی).

 

بزرگ شده جنوب شرق تهران

در یکی از سال‌های دهه ۵۰ و در محله جوادیه تهران به دنیا آمدم و بزرگ شده جنوب شرق تهران هستم. تحصیلات من گرافیک است، در دوران دبستان در مدرسه ادب درس می‌خواندم (چه روزایی بود) – از دوستان سابقم، چند نفری رو می‌بینم، که اتفاقا دوتاشون در سازمان با من کار می‌کنند.

خاطراتی از دوران مدرسه

کلاس دوم ابتدایی بودم، یک ناظم داشتیم که خیلی جدی بود و همه از او حساب می‌بردند. با این حال من جذبه‌اش را دوست داشتم… وقتی که مدرسه تعطیل شد، همه بچه‌ها خوشحال بودند، اما من رفتم پیش ناظم و گفتم «که دلم برای شما تنگ می‌شه به خصوص برای این جذبه‌تون» او هم از من نشانی منزلمان را گرفت و عجیب این‌که در تابستان به من سر زد. تا یادم نرفته بگویم در دوران دبستان در گروه سرود بودم و در دبیرستان هم نمایش کار می‌کردم.

از داریوش فرضیایی پرسیدیم چه شد که رفتی سراغ این حرفه، آن اعتماد به نفس از چه زمان در تو به وجود آمد… پاسخ جالبی می‌دهد «راستش را بخواهید در دوران راهنمایی من صدای همه معلم‌ها را تقلید می‌کردم و از این حیث در مدرسه مستثنی بودم، تا جایی که در یکی از روزها پیش از این‌که معلم علوم سر کلاس بیاید، من صدا و حرکات او را برای بچه‌ها تقلید کردم. نگو که آقا معلم در را بی‌سر و صدا باز کرده و از گوشه در، این اتفاقات را می‌بیند، وقتی که متوجه شدم، خودم را جمع و جور کردم و گفتم، دیگر اخراج شدم. اما ایشان در کمال تعجب به من آفرین گفت و اشاره کرد که دوباره اجرا کنم، من هم بدون این‌که دست و پایم را گم کنم، این کار را کردم و او گفت: اگر به جای این حرکات درست را به نحو احسن بخوانی، شاگرد خوبی خواهی شد! یادش بخیر هر جاست سلامت باشد.

اما به بچه‌ها بگم یه بار این کار را رو شما انجام ندهید، زشت است.

وقتی که دبیرستان را تمام کردم، رفتم دانشگاه و گرافیک خواندم، اما بد نیست اشاره داشته باشم چه اتفاقی افتاد که وارد تلویزیون شدم. در یک برنامه ارگانی که من با گروه نمایش آمدم، مجری آن برنامه آقای نظام‌ اسلامی بود، در پشت صحنه از او خواستم که چند چشمه از کارای مرا ببیند، او هم مرا برای تست دادن معرفی کرد و رفتم و قبول شدم. این اتفاق مربوط به سال ۷۳ است سپس در برنامه «بخور بخور» تلویزیون حضور پیدا کردم و در همان هنگام رفتم به عنوان مهمان در برنامه «صبح جمعه با شما» شرکت کردم، در آنجا به تقلید محمود شهریاری، منوچهر آذری و مرحوم منوچهر نوذری و چند بازیگر آن برنامه پرداختم که هنوز خنده‌های مرحوم نوذری را از یاد نمی‌برم، او مرا تشویق و از استعدادم تعریف کرد و ادامه ماجرا… در همان زمان‌ها یکی از کارمندان تلویزیون به من گفت که یکی از برنامه‌های تلویزیون به دنبال «گزارشگر» است، تو که می‌توانی ادای عروسک‌ها و شخصیت‌های کارتونی را در بیاوری به اون برنامه برو، من هم رفتم و پذیرفته شدم و این روند از سال ۷۳ با آن برنامه که به نام «ما و شما» بود، آغاز شد که من تمام شخصیت‌های کارتونی را اجرا می‌کردم. این روند ادامه داشت، در برنامه‌های مختلف شرکت کردم تا این‌که در سال ۷۷ با خانم «الهه رضایی» برنامه‌ای به نام «یکی و تکی» را اجرا کردیم و پشت سر آن هم برنامه‌ای به نام «پورنگ و تورنگ»… و از همان زمان‌ها نام «پورنگ» روی من ماند. در سال ۸۰ هم که با برنامه عموپورنگ کارم را آغاز کردم و در سال ۸۴ هم با امیر محمد به شکل مشترک برنامه‌های‌مان اجرا شد تا اسفندماه سال ۸۹…

 

بوسه بر دستان مادر

من به برنامه‌های ارگانی زیاد می‌روم، رفته بودم برنامه‌ای که پس از اتمام باید به سرعت می‌رفتم، بچه‌ها دورم کرده بودند تا عکس یادگاری با من بگیرند، با چند نفر گرفتم و خواستم از در خارج شوم که مادری جلوی مرا گرفت وگفت: «کارِتون دارم… گفتم خیلی دیرم شده، باید بروم، کوچولویی همراه این خانم بود، دستی به سرش کشیدم و گفتم باشه عکس بگیرید، اما گفت عکس نمی‌خوام، دیروز من در آشپزخانه بودم که دیدم بچه چهار ساله‌ام بدو بدو خودش را به آشپزخانه رسانده، دستم را گرفت و بر آن بوسه زد… گفتم مادر چی شده؟ گفت: عموپورنگ گفته دست مامانتونو ماچ کنید. خواستم از شما تشکر کنم که سنت‌های قدیمی را با سنت‌های مدرنیته تلفیق کردید…» یک لحظه به من غرور دست داد…

 

امیرمحمد مختار است

 من و مسلم آقاجان‌زاده به امیرمحمد بارها گفته‌ایم که به تو پیشنهاد کاری همچنین پروژه سینمایی زیاد می‌شود، تو آزادی و مختاری که برای خودت تصمیم بگیری، هرگز فکر نکن که ما دست و پای تو را بسته‌ایم، اما خودش می‌گوید: «من دوست دارم با همین گروه کار کنم.»ژ

از لابه‌لای حرف‌ها

 به جز امیرمحمد دوست دارم با یک دختر بچه که هم شیرین‌زبان باشد و هم استعداد داشته باشد، کار مشترک داشته باشم.

 در زندگی عادی، آدم شاد و شوخ‌طبعی هستم و جلوی دوربین شادترم.

 پیشنهادهای سینمایی زیادی داشتم، اما من حاضر نشدم، چون نمی‌خواهم شخصیت «پورنگ» را خراب کنم، من پورنگ را به راحتی به دست نیاوردم که حالا بیایم به راحتی او را از دست بدهم، جز این‌که کاراکتر پورنگ در آن حضور داشته باشد.

 بدترین تیتری که درباره من زدند، این بود که چندی پیش انواع و اقسام شایعه را برای من درست کردند، من هم آمدم تکذیب کردم و گفتم این عموپورنگ بمیره راحت می‌شید؟ همین رو برداشتند تیتر زدند «عمو پورنگ بمیرد راحت می‌شوید؟».

 کلاس پنجم بودم، برای اولین بار ادای شخصیت کارتونی «سندباد» را در آوردم که هیچکس باورش نمی‌شد به آن خوبی اجرا کنم و پس از آن هم این روند ادامه پیدا کرد. بعد از سندباد هم در همان کارتون «شیلا»… (و دوباره آن ادا را برای‌مان در آورد)

 عمو پورنگ موسیقی پاپ زیاد گوش می‌دهد، در برنامه‌هایمان خانم شکوه قاسمیان شاعر است و آقایان حمید صدری و مهرداد نصرتی تنظیم‌کننده و آهنگساز ما هستند.

 از بیمارستان با من تماس گرفته و گفتند حال بچه‌ای وخیم است و دوست دارد تو را ببیند، من هم رفتم پیش اون بچه و تا می‌توانستم به او امید به زندگی دادم.

با آرزوهای امیرمحمد

ما ماندیم که خداوند به این «امیرمحمد متقیان» چه قدرت بیانی داده که اینقدر شیوا سخن می‌گوید، او در مورد DVD شبکه کودک به ما می‌گوید، «نمی‌گم چون من و عموپورنگ در برنامه حضور داریم، بچه‌ها باید خوششون بیاید، «باید»ی نیست! به هر حال این‌گونه کارها سلیقه‌ای است، من می‌گم ان‌شاءا… بچه‌ها خوششون بیاید.»

امیرمحمد می‌گوید: «کمی سبک برنامه تغییر کرده و کمی راحت‌تر برنامه را اجرا کردیم.»

به امیرمحمد می‌گوییم که آینده کاری‌اش را چگونه پیش‌بینی می‌کند، بر فرض مثال امیرمحمد بزرگ‌تر شده، یا می‌خواهد وارد سینما شود و یا عمو پورنگ دیگر نمی‌خواهد برنامه اجرا کند! او نظر جالبی دارد و یک پاسخ جالب‌تر می‌گوید و می‌خواهد همین طور که می‌گوید ما بنویسیم! «بزرگ‌تر که شدم، دوست دارم یک بازیگر مطرح سینما شوم، خیلی پولدار شوم! علاقه عجیبی به ماشین و موتور دارم، آرزو دارم که اون زمان ماشین و موتوری که دوست دارم را داشته باشم. کلا دوست دارم پولدار باشم، اما فراموش نکنید که من زیاد تجملاتی نیستم!» در ادامه می‌گوید: فعلا باید ببینم عمو پورنگ چی کار می‌کند. آینده من با آینده عمو گره خورده است.

(ناگفته نماند که امیرمحمد هم پیشنهادهای زیادی درباره سینما و سریال‌های تلویزیونی دارد)

 

پس‌انداز

امیرمحمد سال‌هاست که از برنامه‌های تلویزیونی و برنامه‌های ارگانی دستمزد می‌گیرد، از او می‌پرسیم با این پول‌ها چه کار می‌کند و چقدر پول دارد (البته می‌دانستیم که پاسخ نمی‌دهد)، می‌گوید: «پدرم تمام پول‌ها را پس‌انداز می‌کند اما نمی‌گویم چقدر دارم!»

 

از لابه‌لای حرف‌ها

 تک فرزند خانواده هستم و رشته انسانی می‌خوانم، هر روز هم با آژانس می‌رم مدرسه… البته بعضی روزها.

 نمی‌گویم درسم خوب است، اما ضعیف هم نیستم.

 پارسال یکی از معلم‌ها برای اولین بار منو دید، البته قبلا نام «امیرمحمد متقیان» را در لیست دیده بود، وقتی که سر کلاس آمد، به من گفت «امیرمحمد من به تو احترام می‌گذارم»… گفتم چرا آقا؟ گفت: حضرت علی(ع) فرمودند: «هر کس هر چیزی به تو آموخت به او احترام بگذارید»… من هم از تو خیلی چیزها یاد گرفتم… من هم گفتم که آقا معلم، کوچیکه شما هستیم، ما هم از شما خیلی چیزها یاد می‌گیریم.

 دوست دارم بچه‌ها با من بیشتر رفاقت کنند تا این‌که به من حسادت کنند.

 از این‌که خواهر و برادر ندارم ناراحتم…

 

 

تغییر در شیوه اجرا

پورنگ می‌گوید: شیوه جدید به فضای جدید احتیاج دارد، در حال حاضر بیشتر برنامه‌ها شبیه هم است و این کار نوعی کپی‌برداری است، اگر کسی این سبک را در تلویزیون آورده، بقیه هم مثل او کار می‌کنند… اما من در این DVD تصمیم گرفتم که شیوه اجرا را تغییر بدهم و به بیننده القا کنم که مرا در این سبک جدید هم ببیند… امیدوارم این فضای خانگی هم تجربه جدیدی باشد.

 

آشنایی با امیرمحمد

تا هر جایی که پتانسیل و نوآوری داشته باشیم و بتوانیم حرف جدیدی برای کودکان بزنیم، در خدمت خانواده‌های ایرانی و کودکان ایرانی خواهم بود. از عمو می‌خواهیم در رابطه با آشنایی با امیر محمد برای‌مان بگوید، می‌گوید: در سال ۸۴ در شبکه جام‌جم برنامه داشتم و امیرمحمد هم جزوی از مهمانان برنامه بود، من به دنبال یک نقش مکمل بودم که با او اجرا کنم. به دنبال یک پسر بازیگوش و بانمک و با استعداد که قدرت بیان خوبی هم داشته باشد. همان جا از امیرمحمد تست گرفتیم و دیدیم اعتماد به نفس بسیار خوبی دارد، با او کار کردم و حالا هم که برای خودش کسی شده.

منبع:مجله خانواده سبز

بازتاب از سایت

نظرات (46)

 • ناشناس

  |

  دوست داریم به شهر ماهم بیایید کاشان

  (۰)

  پاسخ

 • امير حسين علوي مجد

  |

  سلام امیر محمد آنگ ها ی بله بازگشت پورنگ ومصاحیه با امیر محمد

  (۰)

  پاسخ

 • zizi

  |

  سلام عموجونم عمویی من خیلی دوست دارم به جون مامانم راستشو میگم عموجون خیلی دوست دارم باهاتون صحبت کنم جدی جدی سنم به بچها نمیخوره اما برنامتون میبینم خیلیم خوبه وعالی هستش عمویی میخوام باهاتون صحبت کنم :cry:

  (0)

  پاسخ

 • عاطفه نیک

  |

  سلام میکنم به تنها عموم وبرادرگلم اقا امیر وتمامی عوامل به امید روزی که من به بزرگترین ارزوم برسم واون هم این هست که عموم رو از نزدیک ببینم و عمو حتی در پیری هم برامون برنامه اجرا کنهوفسنجون بخوره به مامان فاطمه هم سلام برسونید .دوستون دارم وهیچوقت از یادم نمیرید :-) :-)) :-D :laugh: :- :-| ;-) :-* :-P :chic: 8-) :-X :reallyangry: ?:-)

  (0)

  پاسخ

 • ناشناس

  |

  دوستتون دارم
  ولی واسه همیشه بای
  مریم ازگیلان

  (۰)

  پاسخ

 • فاطمه

  |

  امیر برات میمیرم

  (۰)

  پاسخ

 • فاطمه

  |

  لطف شما را می رساند…………

  (۰)

  پاسخ

 • مریم

  |

  امیرمحمد من میمرم واست :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

  (0)

  پاسخ

 • الیا

  |

  عمو پورنگ و امیر محمد عزیز دل ما هستند و خوشحالیم از کودکی با آنان همراهیم و دوستشان داریم.

  (۰)

  پاسخ

 • ناشناس

  |

  Thanks

  (0)

  پاسخ

 • سپیده

  |

  با عرض سلام وخسته نباشی به شما برنامه شما عالی است اگر می شه چیز های تکراری نگید وقت را هم زیاد کنید با تشکر خدا حافظ :beatup: :mean: :evilgrin: :teeth: :shout: :pissedoff: :dazed: :razzmad: :X-P: :X-P: :yawn: :ZZZ: :shy: :-) :blush: :-)) :-D :kissed:

  (0)

  پاسخ

 • پا نیز

  |

  امیر محمد متقیان من برنا مه رو بخاطر تو نگاه میکنم چون خیلی دوستت دارم ار زوی من این هست که تو رو از نز دیک ببینم :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove:

  (0)

  پاسخ

 • ناشناس

  |

  :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: امیر محمد عا شقتم

  (۰)

  پاسخ

 • ﻓﺎﺋﺰﻩ

  |

  سلام به همه.امیرمحمدمن تروخییییییییییلی دوست دارم.بخخخداقسم اااااااارزومه ازنزدیک ببینمت.امیرجوووووووووووون قول میدی به شهربابل بیای؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خواهش میکنم بیااااااااااا.من وهمه طرفدارای شمالی چشم به راهتیم داداشی خوشششششششکلم!به امیدان روز……همممممتونودوست دارم.بای عزیزان.

  (۰)

  پاسخ

 • اریانا

  |

  عمو پورنگ ۲بار تا حالا امده اهواز یه ببار قبل از ایتکه امیر بیاد پیشش امد صنایع فولاد .یه بارم سال۸۵با امیر محمد امد من فیلم هر دوش.نو دارم .برنامشون خیلی جالب بود.
  کاشکی یه بار دیگه بیاد. :sidefrown:

  (0)

  پاسخ

 • هدیه

  |

  سلام امیرمحمد من شما را خیلی دوست دارم همه ی برنامه هایتان را دنبال می کنم من در تهران زندگی میکنم اما تا بحال در برنا مه تان نرفتم همیشه ارزویی که داشت این بود که شما را از نزدیک ببینم وبتوانم با شما وعموپورنگ همکارشوم. من در ۲ برنامه تان ثبت نام کردم اما هیچ اتفاقی پیش نیومد .
  راستی میشه با پارتی وارد برنا مه تون شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  خلاصه اگه دختری را برای همکار شدن با شما خواستید ماهمه جوره در خدمتیم راست میگما به خدا قسم پای همه چی ان می اپست . هیچ موردی هم نیست……………….
  ممنون ازبرنامه ی خوبتان ……………………………
  امیدوارم روزی نزدیک برسه ومنشماراببینم و به تنهاارزویم برسم . عشقتــــــــــــــانــــــــــــــــــــــــــــــــــــم

  (۰)

  پاسخ

 • مهراب

  |

  عاششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششقتم :yes:

  (0)

  پاسخ

 • asma

  |

  سلام به امیرمحمد گل من خیلی دوست دارم امیدوارم یه روزی توروازنزدیک ببینم

  (۰)

  پاسخ

 • مهدیس معتمدی

  |

  امیرمحمد متقیان سلام خوب هستید امیرمحمد متقیان برنامه جد ید تون بسیار عالی است امیرمحمد متقیان هم برنامه ی جدید تون امیرمحمد متقیان خیلی و بسیار دوستت دارم امیرمحمد متقیان مهدیس معتمدی شما را خیلی و بسیار دوستت دارم امیرمحمد متقیان همیشه همیشه شعر محمد امین هوهو چی چی چی شد هیچی بخوانید بخوانید

  (۰)

  پاسخ

 • فاطمه محمدی

  |

  سلام امیر وعمو جون امید وارم در تابستان به شما خوش گذشته باشد خیلی دوست دارم شما رو ببینم
  راستی اقای متقیان من گارگردان خواهم شد امید وارم در اینده شما رو ببینم :-* :-* :-* :rotfl: :inlove: :-D :-)) :-) :kissed: 8-) :chic: :-P :-$ :rotfl: :shutmouth: :silly:

  (0)

  پاسخ

 • فا طمه 12ساله

  |

  باسلام من خواهر ایمان هستم از فارس وخیلی به اجرا در تلوزیو ن علاقه دارم از عموی عزیزم خواهشمندم اگر اشکالی ندارد ارزوی مرا براورده کنند دوستتان دارم

  (۰)

  پاسخ

 • ایمان 18ساله

  |

  سلامی به گرمی اتش به نرمی شقایق به شما عزیزان نمیدانم ساده ترین کلمه برای ابراز احساسم چیست فقت میگویم عاشقانه دوستت دارم و تشنه دوست باشما یم امیر محمد عزیزم امیدوارم پاسخم را بدهی منطزرمیمانم ؟؟؟

  (۰)

  پاسخ

 • شیما

  |

  برنامتون خوبه

  (۰)

  پاسخ

 • نیوشا گیتی پور

  |

  امیرمحمد متقیان جان فکر میکنی روزی برسه که من تو رو از نزدیک ببینم با ورت میشه بزرگ ترین آرزویی من اینکه با تو همکار بشم برام دعا کن به بزرگ ترین آرزوم که تویی برسم ………. امیر محمد خیلی دوست دارم داداش گلم ……. امیر محمد عاشق خودتو وصداتم ………….. به قول امیرمحمد عمو یه مو عمو برو حموم

  (۰)

  پاسخ

 • نیوشا گیتی پور

  |

  من فقط به خاطر امیرمحمد برنامه را نگاه می کنم چون امیرمحمد خیلی کارهای جالبی انجام می دهد و من عمو وامیر محمد را خیلی دوست دارم

  (۰)

  پاسخ

 • نیوشا گیتی پور

  |

  سلام من امیر محمد و گلدون خان وعمو پورنگ را خیلی دوست دارم واگه میشه ادب شدن سلطان را زیاد کنید با تشکر وهمیشه شاد باشید وسلامت

  (۰)

  پاسخ

 • زهراسعادت نژاد

  |

  سلام دراینجاگفته شده بودیه مجری دخترمنم خیلی به این کارعلاقه دارم میشه پیشنهادبدیدمن پای همه ی سختی هاش هستم درضمن من۱سالمه واصفهان زندگی میکنم میشه به آقای فرضیایی بگیدبه خداهمه ی سختی هایش راتحمل می کنم ممنون میشم خبرش رابدیددروبلاگم یا ایمیلم

  (۰)

  پاسخ

 • مبینا

  |

  الان ۲۲ سال دارم ازدواج کردم و یه دختر ۵ ساله دارم . ده سل است که برنامه عمو پورنگ را میبینم اینقدر برنامه عمو پورنگ را دوست دارم که با دخترم ان را تماشا میکنیم

  (۰)

  پاسخ

 • ناشناس

  |

  خیلی عالیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییه :cute: خوش باشی

  (۰)

  پاسخ

 • زهرا

  |

  سلام عمو منزهرا مهمد زاده هستم از استانمازندران شهر نکاه ممنون ازبرنامه خوبتون من شما و امیر مهمد را خیلی دوست دارم

  (۰)

  پاسخ

 • حنانه

  |

  سلام عموجون*منشماوامیرمحمد رو خیلی دوست دارم…..ازتون میخوام به شهر ساری بیاین*i love you*

  (0)

  پاسخ

 • سارا

  |

  امیرمحمدجان فکر میکنی روزی برسه که من تورو از نزدیک ببینم باورت میشه بزرگ ترین ارزو ی من اینکه باتوهمکاربشم برام دعاکن به بزرگ ترین ارزوم که تویی برسم بوووووووووووووووووووووووووس

  (۰)

  پاسخ

 • سارا

  |

  امیرمحمد من خیلی تورو دوست دارم همه ی برنامه هاتونو فقط به خاطر حظور تو نگاه میکنم خلاصه بگم همه جوره عاشششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششقتم

  (۰)

  پاسخ

 • زهرا

  |

  امیرمحمد جون انشاالله به هر چی میخوای برسی خیلی دوست دارم داداش گلن

  (۰)

  پاسخ

 • زهرا

  |

  امیرمحمدعاشششششششششششششششششششششششقتم

  (۰)

  پاسخ

 • مبینا

  |

  :-* :-* :-* :-* امیر محمد عاشق خودتو صداتم :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove:

  (0)

  پاسخ

 • maryam

  |

  سلام عمو پورنگ . خیلی دلم می خواهد شما و امیرمحمد را از نزدیک ببینم . کلی دردو دل دارم که باید بهتون بگم .
  دلم می خواهد دوباره به اصفهان بیاید تا بتنم از نزدیک ببینمتون . خدانگهدار و به امید دیدار.

  (۰)

  پاسخ

 • ناشناس

  |

  عمو یک مو

  (۰)

  پاسخ

 • زينب

  |

  عمو خیلی دوستون دارم :chic: :evilgrin: 8-) :evilgrin: چی میشه بیاین تبریز؟من شما و امیر محمد و دوست دارم

  (۰)

  پاسخ

 • ملیکا

  |

  سلام امیدوارم روزی با یک برنامه به اهواز بیاییدودل بچه های اهواز را شاد کنید :inlove: :laugh:

  (0)

  پاسخ

 • ماهنوش

  |

  من خیلی عمو پورنگ را دوست دارم و همچنین عااااااااااشق اینم که با هاشون همکاری کنم هنر مندی هستیم واسه خودمون خخخخخخخخخخ

  (۰)

  پاسخ

 • شیدا

  |

  من عاشق عمووامیرمحمد هستم وحتی یک روز نگذاشتم بدون نگاه کردن به برنامشون سپری بشه امیرمحمدجون وعموی مهربونم خیلی دوستون دارم امیدوارم جوابمو بدین یکم دردودل دارم که فقط دردمو امیرمحمدمی فهمه امیرمحمد ارزومه یکروز بیای شهرمن گناباد می خوام باهات دردو دل کنم من سرهرنماز این دعارومی کنم وبرای شما وعموپورنگ ارزوی خوشبختی می کنم….به امید دیدار شیدا

  (۰)

  پاسخ

 • فاطمه

  |

  خیلی خوبه عموپورنگ

  (۰)

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

عکس های هنرمندان در اینستاگرام

خبرنگار افتخاری


آمار سایت

 • تعداد نظرات : 3089
 • بازدید امروز : 68821
 • بازدید دیروز : 72081
 • بازدید این هفته : 296441
 • بازدید این ماه : 1522281
 • کل بازدیدها : 64354749
 • خروجی فید امروز : 65
 • ورودی گوگل امروز : 16
 • میانگین ارسال روزانه : 0.67
 • میانگین نظرات روزانه : 1.39
 • افراد آنلاین :92 نفر
 • تبادل لینک با 2 سایت
 • زمان لود صفحه : 0٫949 ثانیه