۱۷ تا ۲۰ مهر اصفهان میزبان جشنواره فیلم کودک است

۳۰نماجوان-زمان جشنواره بیست وششم مشخص شد

بیست و ششمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان از ۱۷ تا ۲۰ مهر ماه سال جاری در اصفهان برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری ایمنا نهایتا امروز تکلیف دبیر و زمان برگزاری بیست و ششمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان اصفهان مشخص شد و بر این اساس و بنا به اعلام مدیر اجرایی بیست و ششمین جشنواره فیلم های کودکان و نوجوان اصفهان این جشنواره  از دوشنبه ۱۷ تا پنج شنبه ۲۰ مهر ماه در اصفهان برگزار می شود.
گفتنی است بنا به حکم جواد شمقدری مدیر سازمان سینمایی کشور همچون بیست و پنجمین دوره دبیری بیست و ششمین دوره جشنواره فیلم های کودکان و نوجوانان اصفهان باز هم به احمد میر علایی مدیر بنیاد سینمایی فارابی رسید.

طی احکامی از سوی جواد شمقدری رئیس سازمان سینمایی، «سید احمد میر‌علایی» به عنوان دبیر بیست و ششمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم کودک و نوجوان اصفهان ‌و  «سید‌علیرضا سجاد‌پور»، «سعید رجبی‌فروتن، «مهدی مسعود شاهی»، «حسن نجاریان» و «بهمن حبشی» به عنوان اعضای شورای سیاستگذاری این جشنواره منصوب شدند.
بر اساس گزارش روابط عمومی سازمان سینمایی، متن حکم سید احمد میر علایی به شرح ذیل است:
جناب آقای سید احمد میر علایی
با استعانت از نصرت و فیوضات الهی، فصل زرین دیگری با برگزاری جشنواره بین المللی فیلم کودک ونوجوان اصفهان برای کودکان ایران دوست داشتنی رقم خواهد خورد.
انتظار کودکان و نوجوانان ایران اسلامی آن است که سینمای ایران در مسیر پیشرفت و تعالی خود پرده های شور انگیز و چشم نوازی را به روی آنها بگشاید و همچون رنگین کمان ،آسمان خیال و اندیشه آنان را زینت بخشد.
با اعتنا به حسن سابقه و تجربه در برگزاری با شکوه و در خور سینمای ایران اسلامی به موجب این حکم مسئولیت دبیری بیست و ششمین دوره جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان اصفهان را به شما سپرده و شایسته است با جلب همراهی و همفکری همه دلسوزان به کسب رضایت حق تعالی و عموم مخاطبان ارجمند موفق باشید.
این گزارش می‌افزاید: رئیس سازمان سینمایی در حکم جداگانه‌ای اعضای شورای سیاستگذاری بیست و ششمین جشنواره فیلم کودک و نوجوان اصفهان را منصوب کرد. متن حکم بشرح ذیل است:
جناب آقای سید علیرضا سجادپور
جناب آقای سعید رجبی فروتن
جناب آقای مهدی مسعود شاهی
جناب آقای حسن نجاریان
جناب آقای بهمن حبشی
بیست و ششمین دوره جشنواره فیلم کودک و نوجوان فرصت تازه ای برای ارزیابی کارنامه سینمای ایران با موضوع کودک و نوجوان است.بی شک هر ساله در کنار تماشاگران و منتقدان این گونه سینمایی،کودکان و نوجوانان ایران سرافراز،کنجکاوانه نظاره گر سبد تولیدات سینمای کودک هستند تا میزان و کیفیت توجه مدیران و سینماگران کشور را به سینمای مطلوب و خیال آفرین خود ببینند.
با امید به اینکه شاهد تدابیر وابتکارات نوینی در دوره آتی جشنواره فیلم کودک و نوجوان باشیم وانتظارت به حق مخاطبان و ولی نعمتان سینمای ایران را جامه عمل پوشیم به موجب این حکم شما را به عنوان عضو شورای سیاست گذاری جشنوار فیلم کودک و نوجوان اصفهان منصوب می نمایم.
مزید توفقیات شما را از خداوند بزگر خواستارم.
جشنواره فیلم های کودکان و نوجوانان سال گذشته بعد از ۵ سال دوری از شهر اصفهان و برگزاری در شهر همدان به نصف جهان بازگشت و بنا بر قرار داده منعقده بین شهرداری اصفهان و بنیاد سینمایی فارابی، این جشنواره به مدت ۵ دوره از دوره بیست و پنجم در اصفهان به طور ثابت برگزار می شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *