هدف از اجرای برنامه برای کودکان و تناقض های رفتاری!

۳۰نماجوان-فتیله‌ای‌ها دل کودکان جهرمی را شکستند
 
به خاطر درآمد کم،فتیله‌ای‌ها دل کودکان جهرمی را شکستند.
گروه تلویزیونی عموهای فیتیله‌‌ای با اعتراض از استقبال نکردن مردم از آنها از اجرای برنامه خودداری کرده و دل کودکان جهرمی را شکستند.

جشن بزرگ کودک و خانواده با حضور گروه سه نفری عموهای فیتیله‌ای قرار بود بعد از ظهر امروز دیروز در سالن شهید فرجام جهرم برگزار شود که این برنامه با حضور نیافتن این هنرمندان منجر به تعطیلی شد.

عموهای فیتیله‌ای که در یکی از هتل‌های جهرم ساکن بودند به محض اطلاع یافتن از استقبال کمتر از ۲۰۰ نفری مردم و کودکان این شهر از حضور در مراسم خودداری کرده و حاضر به اجرای برنامه نشدند.

مسئولان اجرای این برنامه که از یک طرف با درخواست ۱۵ میلیون تومانی گروه فتیله رو‌به‌رو بوده و از طرف دیگر با استقبال نکردن مردم از این برنامه، به خاطر قیمت بالای بلیط مواجه شده بودند پس از تماس‌های مکرر با یکی از اعضای این گروه با جواب رد آنها رو‌به‌رو شده و مجبور به تعطیلی برنامه جشن بزرگ کودکان و خانواده شدند.

همچنین مردم و کودکان داخل سالن با مطلع شدن از عدم حضور هنرمندان مورد علاقه‌شان که ساعت‌های طولانی منتظر حضورشان بودند با ناراحتی از این اقدام گروه فتیله به اعتراض پرداخته و نظم سالن شهید فرجام جهرم برای ساعاتی به هم خورده شد.

این بی‌نظمی تا ساعاتی ادامه پیدا کرد و سرانجام با حضور نیروهای امنیتی و پلیس از شدت آن کاسته و منجر به آرامش در سالن شد.

این در حالی است که هنرمندان این گروه چندی از اجرای برنامه فیتیله محبت و سرکشی به روستاها و مناطق محروم خبر داده و این کارشان را موید این مطلب که ایران فقط تهران نیست دانستند.

یکی از این هنرمندان فیتیله‌ای در این زمینه گفته بود: ما در فیتیله محبت تلاش کردیم تا خیران دوباره به کمک نیازمندان بیایند و هرکس به اندازه وسع خود به نیازمندان کمک کند و سعی ما بر این است تا مهر و عطوفت و کمک و یاری به دیگران منتقل شود.

قبل از این نیز برنامه جشن کودک خاله شادونه در جهرم به علت‌های مشابه تعطیل شد و کودکان جهرمی ناکام از اجرای برنامه‌های به اصطلاح شاد هنرمندان مورد علاقه‌شان شدند.

به نظر می‌رسد عدم وجود مدیریت صحیح در اجرای این‌گونه برنامه‌ها توسط مسئولان امر سبب ایجاد بی‌نظمی و اختلال در این برنامه‌ها می‌شود.

امیداریم که تجربه سه برنامه پیاپی و ناموفق اخیر هنرمندان مطرح کشور در شهرستان جهرم با برگزاری برنامه‌های از قبل برنامه‌ریزی شده و با مدیریت صحیح و مناسب جبران شده تا مرهمی بر دل شکسته کودکان و نسل آینده‌ساز این خطه از ایران اسلامی باشد.

منبع :فارس

4 دیدگاه در “هدف از اجرای برنامه برای کودکان و تناقض های رفتاری!”

  1. باید تاسف خورد بحال آقایون هنرمند که باعث رنجش مردش می شوند/لعنت به مردانی که از زن کمک ترند وپشت بچه پنهان میشوند

    (۰)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *