مسابقه نقاشی «مل مل کشون»

۳۰نماجوان-مسابقه نقاشی «مل مل کشون» برگزار می شود mal mal

تهیه کننده ویژه برنامه عصرگاهی برنامه کودک«ماجراهای ململ» از برگزاری مسابقه سراسری نقاشی «مل مل کشون» برای ایجاد رقابت در خلاقیت کودکان و اضافه شدن بخش های جدیدی به این برنامه در شبکه دوم سیما خبر داد.

محمود سلامیان همچنین با اشاره به ورود شخصیت عروسکی تازه به این برنامه گفت: ملیناز خواهر کوچکتر مل مل است که با ورودش به برنامه اتفاقات جالب جدیدی را رقم می زند و البته در همین مدت کوتاه دوستان بسیار زیادی در بین مخاطبان این برنامه پیدا کرده است.

تهیه کننده «ماجراهای ململ» همچنین از اضافه شدن بخش جدید دانستنیها به برنامه خبر داد و گفت: در این بخش درباره خبرها و دانستنیهای علمی و آموزنده و جالب برای بچه ها صحبت می‌شود.

وی با بیان این‌که به زودی مسابقه بزرگ مل‌مل کشون (۲) در برنامه برگزار می‌شود، افزود: این مسابقه یک بار در سال ۱۳۸۸ برگزار و با استقبال بی نظیر مخاطبان مواجه شد.

این تهیه کننده افزود: در این مسابقه سراسری بچه ها تصویر مل مل را با خلاقیت و سلیقه خود به شکل نقاشی یا کلاژ درست کرده و به برنامه ارسال می کنند.

گفتنی است، «ماجراهای ململ» عنوان ویژه برنامه ای از گروه کودک و نوجوان شبکه دو سیما است که به کارگردانی و تهیه کنندگی محمود سلامیان تهیه شده است.این ویژه برنامه که پخش آن از اردیبهشت سال گذشته آغاز شده به مناسبت های مختلف با آیتم های متنوعی همچون مسابقه، پیامک خوانی، نمایش و بخش کارشناسی، برنامه خود را هر روز عصر از شنبه تا پنج شنبه بر روی آنتن می برد.

منبع:سینماپرس

2 دیدگاه در “مسابقه نقاشی «مل مل کشون»”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *