گفتگو با علیرضا فرهومند بازیگرفیلم «تنهای تنهای تنها»

۳۰نماجوان-ستاره فیلم «تنهای تنهای تنها»: می‌خواهم جای اکبر عبدی را بگیرمfarhomand

به گزارش سینماجوان،علیرضا فرهومند بازیگر نوجوان فیلم سینمایی «تنهای، تنهای، تنها» اظهار داشت:

تا امروز در ۵ فیلم سینمایی بازی کرده ام که ۲ فیلم از این ۵ فیلم توانست در جشنواره های داخلی و خارجی موفقیت هایی را کسب کند.

وی افزود،اولین فیلمی که در آن حضور داشتم کلاس پنجم دبستان بودم که احسان عبدی پور برای اولین فیلمش از من دعوت کرد. البته آن زمان عبدی پور را نمی شناختم، یک روز ظهر که رفتم مسجد نماز بخوانم یکی از دوستانم گفت که برای بازی در یک فیلم تست می گیرند، من هم رفتم و قبول شدم.

وی در پاسخ به این سوال که «تنهای، تنهای، تنها» تو را یاد چه خاطره ای می اندازد؟ تصریح کرد: با آرمان بازیگر ارمنی این فیلم سینمایی رابطه خوبی داشتم، اما زمانی که فیلمبرداری تمام شد و او می خواست از کشور خارج شود، هرچند زبان همدیگر را نمی فهمیدیم، اما برای اینکه از هم جدا می شدیم خیلی گریه کردم.

فرهومند در رابطه با تغییر نام فیلم این فیلم گفت: هر چند نام «رنجرو» را دوست داشتم اما ممکن بود در تلفظ آن اشتباه شود، اما هر نامی که برای فیلم خوب باشد را دوست دارم.

این بازیگر نوجوان متولد سال ۱۳۷۷، در پاسخ به این سوال که دوست دارد در آینده مانند کدام یک بازیگران سینمای ایران باشد، اظهار داشت: دنیا به گونه ای است که نمی توان آینده را پیش بینی کرد، اما دوست دارم روزی جای اکبر عبدی را بگیرم.

علیرضا فرهومند در رابطه با میزان دستمزدی که از فیلم «تنهای، تنهای، تنها» گفت، ابراز داشت: بازی در فیلم برای من بسیار اهمیت داشته و هیچ وقت به خار پول آن بازی نکردم، حتی وقتی کارگردان و تهیه کننده فیلم می خواست دستمزد من را پرداخت کند، من و خانواده ام تمایلی به دریافت دستمزد نداشتیم، به هر حال آقایان عبدی پور مبلغ ۶۰۰ هزار تومان را به عنوان دستمزد به من پرداخت کردند.

منبع:سینماپرس

2 دیدگاه در “گفتگو با علیرضا فرهومند بازیگرفیلم «تنهای تنهای تنها»”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *