روایتی از مبارزه یک کودک در جنگ با فیلم «بهار در پاییز»

۳۰نماجوان-روایتی از مبارزه یک کودک در جنگ با فیلم «بهار در پاییز»IMG09193338

پروانه مرزبان تهیه‌کننده فیلم “بهار در پاییز” که به تازگی پروانه ساخت دریافت کرده است از ساخت این فیلم در ژانر سینمای دفاع مقدس با موضوع کودک خبر داد.

تهیه‌کننده فیلم “بهار در پاییز” که با فیلم “بزرگمرد کوچک” هم در جشنواره فیلم کودک اصفهان و هم در جشنواره سی و یکم فجر پروانه زرین و سیمرغ بلورین دریافت کرد در توضیح جزئیات ساخت این فیلم به کارگردانی صادق صادق‌دقیقی گفت: فیلم “بزرگمرد کوچک” که درباره زندگی شهید بهنام محمدی بود هم در جشنواره فیلم فجر و هم در جشنواره فیلم کودک اصفهان به خوبی دیده شد از همین‌رو تصمیم گرفتم فیلمنامه‌ دیگری را درباره یک کودک که در جنگ مانده است، بنویسم.

پروانه مرزبان افزود: از همین‌رو عبدالجبار دلدار و خود من نگارش فیلمنامه “بهار در پاییز” را آغاز کردیم و اکنون پروانه ساخت دریافت کرده و قرارست صادق صادق‌دقیقی این فیلم را کارگردانی کند.

وی با اشاره به آغاز فیلمبرداری این فیلم سینمایی گفت: فیلم سینمایی “بهار در پاییز” اوایل تیرماه کلید می‌خورد و قرارست برخی از صحنه‌ها در تهران و در شهرک دفاع مقدس فیلمبرداری شود و پس از آن ادامه فیلمبرداری در آذربایجان خواهد بود.

تهیه‌کننده فیلم سینمایی “بزرگمرد کوچک” در پایان همچنین از اکران این فیلم در پاییز خبر داد و گفت: اکران فیلم “بزرگمرد کوچک” طبق برنامه‌ریزی انجام شده در تاریخ ۲۰ مهر ماه خواهد بود.

منبع:مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *