خاله ها و عموهای تلویزیونی دور هم جمع می شوند

۳۰نماجوان-انواع خاله ها و عموهای تلویزیونی دور هم جمع می شوند635000363689172673

عموهای فیتیله ای، پنگول، خاله قاصدک و دیگر خاله ها و عموهای تلویزیونی جمعه چهارم مرداد ماه «فیتیله محبت» را در شبکه ۲ روشن می کنند.

به گزارش ۳۰نماجوان،«محمد مسلمی» تهیه کننده «فیتیله جمعه تعطیله» گفت:این برنامه چهارم مرداد ماه به موضوع سفر می پردازد و به همین دلیل آیتم «فیتیله محبت» موضوع سفر ابدی انسان را بررسی می کند.
بازیگر و کارگردان «فیتیله جمعه تعطیله» افزود: قصه از این قرار است که در یکی از بیمارستان های تهران نامه ای از مادری دریافت کردیم که از ما خواسته بود ۸ تیر روز تولد پسر فلجش در جشن تولد او شرکت کرده و با هم عکس یادگاری بگیریم، هماهنگی ها برای این ملاقات انجام شده بود اما متاسفانه این عزیز سه روز پیش از تاریخ تعیین شده وفات یافت.
وی گفت: این برنامه به وعده خود عمل کرد و به همین خاطر هشتم تیر ماه با دیگر عموها و خاله های تلویزیونی به خانه این کودک رفتند و برایش جشن تولد گرفتند.
به گفته مسلمی، این بخش از برنامه با نام «پروانه پر کشید» تلاش کرده با زبانی کودکانه و نزدیک به باور بچه ها موضوع مرگ را به عنوان سفر ابدی انسان ها بررسی کند و اینکه سفر هر کدام از ما روزی به پایان خواهد رسید.
مسلمی گفت: عموهای فیتیله ای این جمعه نمایش های رادیو، پاداش خوبی، محکمه «فی، کی، له» را روی آنتن می برند، در این نمایش ها با زبان طنز ، موسیقی و نمایش با بچه ها درباره خطرات، ایمنی و موارد دیگر سفر صحبت می کنیم.
این کارگردان افزود: شعر «کوچ عشایر» از دیگر آیتم های این برنامه خواهد بود، در این آیتم به سفر عشایر و دلایل کوچ آن ها می پردازد.
به گفته مسلمی، کنسرت موش ها نیز از دیگر برنامه های این هفته عموهای فیتیله ای در روز جمعه است.
«فیتیله، جمعه تعطیله» کاری از گروه کودک و خردسال شبکه دو است که جمعه ها از ساعت ۱۴ و ۲۰ دقیقه از این شبکه پخش می شود.

منبع:ایرنا

2 دیدگاه در “خاله ها و عموهای تلویزیونی دور هم جمع می شوند”

  1. سلام.برنامه های فیتیله ای هابدنیست اماهیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییچوقت به پای برنامه هایی ک {عموپورنگ وامیرمحمد} اجرامیکنن نمیییییییرسن!!اصلاکل برنامه های شبکه۲بدون عموپورنگ مهربون وامیرمحمدباحال صفانداره.من طرفدارعمووامیرمحمدجوووووووووووووووووووووووووووووونمم وخییییییییییییلی هم دوسشون دارم.اگ شمایی ک دارین نظرمومیخونین طرفدارعموپورنگوامیرمحمدین وباحرفم موافقیدلطفابزن لاااااااااااااایکووو!بای. :yes: :yes: :laugh:

    (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *