برنامه های شبکه دو برای عید فطر اعلام شد

۳۰نماجوان-شبکه دو سیما برای عید فطر برنامه ویژه داردchannel2

مدیر گروه کودک و خردسال شبکه دو درباره‌ی پخش ویژه‌برنامه‌های این شبکه در حوزه‌ی کودک اعلام کرد: احتمال پخش فیلم سینمایی «کلاه قرمزی و بچه ننه» در روز عید سعید فطر وجود دارد.

به گزارش ۳۰نماجوان،علی زارعان گفت: با آقای مدرسی (تهیه‌کننده «کلاه قرمزی») در حال مذاکره هستیم که اگر به توافق برسیم فیلم سینمایی «کلاه قرمزی و بچه ننه» را از شبکه‌ی دو سیما در روز عید فطر برای مخاطبان به روی آنتن ببریم، البته هنوز به قطعیت نرسیده است.

وی با اشاره به پخش ویژه‌برنامه‌های «کلاه قرمزی» در شب عید سعید فطر یادآور شد: اگر نتوانستیم فیلم سینمایی «کلاه قرمزی و بچه ننه» را روز عید فطر پخش کنیم، ویژه‌ برنامه‌ی «کلاه قرمزی» را به روی آنتن می‌بریم در غیر این صورت اگر پخش آن به قطعیت برسد دیگر ویژه برنامه را پخش نمی‌کنیم.

مدیر گروه کودک و خردسال شبکه دو همچنین با اشاره به سایر ویژه‌برنامه‌های کودک در روز عید فطر خاطرنشان کرد: ویژه برنامه‌ی «عمو پورنگ» به شکل خاص برای عید فطر تدارک دیده شده است که با همان فضای کتابخانه با نگرشی جذاب به روی آنتن می‌رود.

همچنین ویژه‌ برنامه‌ی گروه «عموهای فیتیله‌یی» با فضایی شاد و مفرح به مناسبت عید فطر تدارک دیده شده است. به علاوه‌ی اینکه برنامه‌ی «جمعه به جمعه خونه به خونه» نیز با اجرای مجید قناد ویژه‌ برنامه‌هایی برای کودکان دارد که پخش خواهد شد.

زارعان گفت: تمام ویژه برنامه‌های کودک که به مناسبت عید سعید فطر تدارک دیده شده، قرار است به مدت دو روز به خاطر تعطیلی عید برای مخاطبان پخش شود.

وی در پایان از تولید و پخش یک برنامه‌ی کودک جدید با عنوان «کارا و کوشا» خبر داد و گفت: «کارا و کوشا» عنوان برنامه‌ی جدیدی از برنامه‌های شبکه‌ی دو سیماست که دکور آن در حال تکمیل شدن است. این برنامه به زودی ضبط می‌شود و از شهریور ماه به روی آنتن می‌رود. «کارا و کوشا» با مشارکت کار و امور اجتماعی تهیه می‌شود.

منبع:ایسنا

3 دیدگاه در “برنامه های شبکه دو برای عید فطر اعلام شد”

  1. هایده جون عموپورنگ عشق هست ولی امیرمحمدبیشترعششششششششششششقه.اصلاداداشی امیرجون جیگره،نفسه،عمره،زندگیه،امیرمحمدهمه ی زندگی منه…

    (۰)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *