همراهی عموها و خاله هادر راهپیمایی روز قدس

۳۰نماجوان-همراهی عموها و خاله ها در راهپیمایی روز قدسamoopourang

گروه های برنامه ساز و مجریان محبوب کودکان شبکه دو سیما جمعه، ۱۱ مرداد در دو نقطه از مسیر راهپیمایی روز قدس مستقر می شوند تا علاوه بر به تصویر کشیدن حضور مردم در راهپیمایی، لحظه های به یادماندنی را برای مخاطبان خود رقم بزنند.

به گزارش ۳۰نماجوان، همه مجریان  شبکه دو از ساعت ۹ با  حضور در دو ایستگاه ” تقاطع خیابان انقلاب _ ابوریحان ” و “روبه روی پارک دانشجو، جنب بانک تجارت ، بن بست سعید” بچه ها را در راهپیمایی روز قدس همراهی می کنند.
یدالله سلطانیان گفت: بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته جمعه خاله شادونه، عموهای فیتیله ای، عمو پورنگ و امیر محمد و بهاره جهاندوست و خاله ململ در ایستگاه انقلاب به اجرای برنامه می پردازند.
وی تصریح کرد: عمو قناد ، عمو مهربان و خاله رویا نیز تا پایان زمان راهپیمایی در این رویداد حضور خواهند داشت، آن ها برنامه های خود را به طور زنده از ایستگاه پارک دانشجو روی آنتن می فرستند.
سلطانیان گفت: پخش شبکه دو سیما در این روز یک مسابقه فرهنگی با موضوع روز قدس برای کودکان و نوجوانان سراسر کشور برگزار می کند و به تعدادی از برندگان هم جوایزی اهدا خواهد شد .
مدیر پخش شبکه دو با اعلام این که روز جهانی قدس مناسبتی رسمی در جمهوری اسلامی ایران است که از یک سال پس از انقلاب اسلامی، در آخرین جمعهٔ ماه رمضان و در حمایت از ملت فلسطین برگزار می‌شود، افزود: در این روز ویژه برنامه های بسیاری تدارک دیده شده، همکاران ما از ساعت ۹ تا ۱۳ در مسیرهای راهپیمایی روز قدس مستقر شده و این حماسه بزرگ سیاسی را به تصویر می کشند.
سلطانیان ادامه داد: در این رو ز عموها و خاله های سیما علاوه بر اجرای برنامه، بخش هایی از  شور و شعور و نشاط کودکان، نوجوانان و خانواده های ایرانی را در حمایت از کودکان فلسطینی در راهپیمایی روز قدس به روی  آنتن تلویزیون می برند.

منبع:روابط عمومی شبکه دو

6 دیدگاه در “همراهی عموها و خاله هادر راهپیمایی روز قدس”

  1. با آبجی فائزه و آبجی نسترن کاملا موافقم بابا چشام مثه چشای قورباغه شده بود…ولی بازم نشون ندادن…منکه فک کردم اصن عمو نیومده ولی نگو بنده خدا باباپورنگم اومده بود و ما دخملاش خبر نداشتیم…

    (۰)
  2. من بانظری ک نسترن خانم گذاشتن کاملاموافقم.اخه راست میگه.واقعابرام سواله اخه چراتوتلوزیون نشونشون ندادن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من ازساعت۹صبح ازخواب پاشدم وتا۱بعدازظهربه امیداینکه برنامه ی عموپورنگ وامیرمحمدوببینم ازخواب بیدارشدم امااصصلاحتی ۱لحظه هم نشونشون نداد!تروخخخخخدااگه واقعاتوراهپیمایی حضورداشتن حداقل فیلمشوتواینترنت بذارین!دوستون دارم عزیزان!

    (۰)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *