فیلم هفته:«کوچولوی خیال پرداز»

۳۰نماجوان-فیلم پیشنهادی این هفته:«کوچولوی خیال پرداز»film hafte_Knerten

«کوچولوی خیال‌پرداز»به کارگردانی اسلیک انگمارک محصول کشور نروژ است.
پسرکی که او را با نام کوچولو صدا می‌زنند، همراه والدینش به یک خانه قدیمی می‌آیند. پدرکوچولو مدتی است که کار ثابتی ندارد و اوضاع اقتصادی خانواده به همین خاطر به هم ریخته است. پدر کوچولو مجبور شده است در این شرایط به کار موقت فروش لباس‌های دست دوم رو بیاورد که البته چندان در آن هم موفق نیست.

مادر نیز به صورت اتفاقی با دیدن آگهی کار یک فروشگاه در آنجا مشغول به کار میشود.کوچولو به همراه شاخه کوچکی که قدرت حرف زدن دارد تصمیم میگیرند به خانواده کمک کنند.کوچولو به دنبال شیشه ها و بطری ها حالی میرود تا آنها را به مغازه ای که مادرش در آن مشغول است برده و برای آن بطری های شیشه ای گرویی بگیرد.

مادر بدون اینکه به صاحب فروشگاه بگوید کوچولو پسرش است پول آن را به وی میدهد .کوچولو این پول ها را جمع میکند تا بتواند دودکش خانه شان را درست کند.در این بین کوچولو ناخواسته دست به دزدی میزند و باعث عصبانیت مادر نیز میگردد.تا اینکه کوچولو طی اتفاقی با نجاری پیری آشنا میشود.

البته این همه داستان نیست و پیشنهاد میکنم برای فهمیدن ادامه داستان این فیلم را تهیه و مشاهده کنید.

این فیلم برای کودکان زیر ۱۲ سال فیلم مناسبی است اما دیدن این فیلم برای نوجوانان به خاطر کشمکش کمتر میتواند به شدت کسل کننده باشد.بنابراین این فیلم را فقط برای کودکان زیر ۱۲ سال پیشنهاد میکنیم.

آدریان گرونویک بازیگر کودک این فیلم است.
آدریان گرونویک، پتروس ای.کریستن سن و پرنیل سورنسن در فیلم سینمایی «کوچولوی خیال‌پرداز» محصول سال ۲۰۰۹ کشور نروژ بازی کرده‌اند.

دانلود ویدئو هفته«کوچولوی خیال پرداز»

منبع:۳۰نماجوان

یک دیدگاه در “فیلم هفته:«کوچولوی خیال پرداز»”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *