فراخوان بیست و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان

۳۰نماجوان-بیست و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان فراخوان دادtheatr (1)

فراخوان بیست ویکمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان با شعار هویت،امروز، فردا منتشر شد .این جشنواره مهرماه امسال در همدان برگزار می شود.

به  گزارش ۳۰نماجوان ، رویکرد بیست و یکمین جشنواره تئاتر کودک حمایت از خلاقیت های هنری در جهت تربیت بهتر نسل آینده و در راستای اعتلای فرهنگ فردای کشور با نگاه پژوهش محور و کارشناسانه به تأثیرات مثبت و منفی فن آوری (تکنولوژی) در زندگی و تربیت کودکان و نوجوانان است .

براساس این گزارش، با توجه به اهمیت تئاتر کودک و نوجوان و سیاست گذاری ستاد برگزاری در جشنواره بیست و یکم، مهم ترین معیار در پذیرش آثار متقاضی جشنواره آثار خلاقانه و پرمخاطب متناسب با مضامین تربیتی کودک و نوجوان خواهد بود.

درباره اولویت های مضمونی این جشنواره نیز آمده است: نظر به اهمیت تئاتر کودک و نوجوان و سیاست گذاری ستاد برگزاری جشنواره، آثار خلاقانه با مضامین مرتبط با فرهنگ اصیل ایرانی و اسلامی، آیین ها و رسوم بومی، مبانی اخلاقی و تربیتی دین مبین اسلام، تحکیم بنیان های خانواده، ایثار و فداکاری در اولویت انتخاب خواهد بود.

بخش های جشنواره تئاتر کودک و نوجوان شامل مسابقات تئاترکودک، تئاتر نوجوان، تئاتر بین الملل، خردسالان، دانش آموزی، خیابانی ، نمایشنامه نویسی ، کارگاه های آموزشی و نشست های تخصصی، پژوهش و مقاله های علمی و مسابقه پوستر و عکس تئاتر کودک و نوجوان است

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت فرم تقاضای شرکت در جشنواره تئاتر اینجا کلیک نمایید.

منبع:۳۰نماجوان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *