گفتگویی کوتاه با پارسا قراخانلو

۳۰نماجوان-آلمان قهرمان جام جهانی می شود

parsa_sh

محمدپارسا قراخانلو بازیگر ۱۲ ساله ای که این روزها سر سفره افطار بازی خوبش توجه کوچک و بزرگ را به خود جلب میکند.بازیگری که بیش از ۲۰ فیلم در کارنامه اش دارد.پارسا علاقه زیادی به ورزش دارد و این را بعد از چند دقیقه هم کلامی با پارسا میشود فهمید.پارسا طرفدار آلمان است و میگوید قهرمان جام جهانی ۲۰۱۴ میشود.

نظرت راجب چنین  همایش هایی چیه؟

این همایش ها مخصوصا برای سینمای کودک ونوجوان واقعا نیاز هست و به نظرم باید بیشتر بشه و مسئولین بیشتر توجه کنن حمایت کنن.و چنین مراسماتی باید رونق پیدا کنه تا سینمای کودک ونوجوان بهتر بشه چون جا داره واقعا بهتر بشه .باید استعداد یابی بشه و واقعا باید زحمت کشید و کسانی که حقش رو دارن و میتونن در این عرصه فعالیت داشته باشن حتما باید فعالیت کنن و این همایش ها میتونه کمک کنه اما باید بیشتر باشه.
همونطور که برای سینمای بزرگسال این برنامه ها زیاده باید برای سینمای کودک ونوجوان هم همینطور باشه.

آخرین کاری که انجام دادی چی بود؟

من آخرین کارم کار آقای بذرافشان بود که در حال پخش هست.خیلی برای این کار زحمت کشیده شده گروه باتجربه و بزرگی براش زحمت کشیدن و کار کردن.

نظرت راجب هفت سنگ چیه؟

آقای بذرافشان و گروه خوبشون اونقدر کار خوب و حرفه ای انجام دادن توی این عرصه که امتحانشون رو پس دادن و برای این کار همه زحمت کشیدن از نوشتن تا تدوین و فیلمنامه و … که به نظر من ارزش دیدنش رو داره.

چطور وارد عرصه بازیگری شدی؟

من تقریبا ۳ یا ۴ سال پیش در خیابان بهار توسط خانم اطلسی که تیرز میساختن آشنا شدم و بعد چندتا تیزر با ایشون کار کردم و ۹ تا تیزر کار کردم و بعدش ۲۲ تا فیلم کار کردم.

چه کارهایی تا الان دادی؟

کارهای برجسته ام من همسرش هستم بوده و مزرعه کودکی که جایزه بهترین بازیگر کودک رو گرفتم و هفت سنگ ، سرزمین کهن فاز دو بودم که پخشش نصفه موند ، تلنگر و …

طرفدار چه تیمی هستی؟

آلمان

اگه قرار باشه بین ورزش و بازیگری یکیش رو انتخاب کنی کدوم رو انتخاب میکنی؟

ببینید من اول ورزش رو علاقه داشتم مخصوصا فوتبال یه زمانی کلاس فوتبال هم میرفتم ولی از زمانی که وارد عرصه هنر شدم علاقه ام به ورزش کم نشده و دوست دارم هر دو رو با هم پیش ببرم.

 

منبع:۳۰نماجوان

12 دیدگاه در “گفتگویی کوتاه با پارسا قراخانلو”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *