مسابقه فیلمنامه‌نویسی کودکان و نوجوانان در ۲۱ استان کشور برگزار می‌شود

۳۰نماجوان-مسابقه فیلمنامه‌نویسی کودکان و نوجوانان در ۲۱ استان کشورlogo-koodak-02

مسابقه فیلمنامه‌نویسی «پروانه‌ها» به منظور آشنایی با استعدادهای برتر نوجوانان، همزمان با برگزاری بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان در ۲۱ استان برگزار می‌شود.

به گزارش ۳۰نماجوان ، مسابقه فیلمنامه نویسی «پروانه‌ها» در بخش «جوانه‌های امید» ویژه نوجوانان ۱۲ تا ۱۹ ساله با محوریت مولفه‌های بومی و اسلامی برگزار می‌شود و به ایده‌ها، طرح‌ها و فیلمنامه‌هایی توجه دارد که منبع الهام‌بخش آنها، «فرهنگ و ادبیات»، «آداب و رسوم»، «آئین‌ها، قصه‌ها و افسانه‌های محلی و بومی» باشد.

بنا بر این گزارش، فیلمنامه‌های ارائه شده برای ساخت فیلم کوتاه در قالب‌های ساختار زنده، پویانمایی و عروسکی پذیرفته خواهد شد و هر یک از نویسندگان می‌توانند یک یا چند طرح (قصه) یا فیلمنامه ارائه دهند.

متقاضیان می‌توانند برای دریافت فرم درخواست شرکت در «مسابقه فیلمنامه‌نویسی پروانه‌ها» به سایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مربوطه مراجعه و یا تماس حاصل کنند.

استان‌های برگزارکننده حشنواره در بخش استانی عبارتند از: آذربایجان شرقی، البرز، ایلام، بوشهر، چهارمحال و بختیاری، خراسان جنوبی و رضوی، خوزستان، زنجان، سمنان، سیستان و بلوچستان، قزوین، قم، کرمان، کرمانشاه، کهکیلویه و بویراحمد، گلستان، گیلان، لرستان، مرکزی و هرمزگان.

بیست‌ و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان از ۱۱ تا ۱۴مهر ماه در اصفهان و همزمان در ۲۱ استان برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *